English (United Kingdom)Español (spanish formal Internacional)Deutsch (DE-CH-AT)Norsk nynorsk (Norway)Svenska (Sverige)Čeština (Česká republika)
Facebook
Follow us on Twitter
Banner
Home NákupyNákupy

shopping

 

 

Dámy, pozor, přijely jste totiž do ráje! V každém městě a turistické oblasti jsou velká nákupní centra se vším všudy (včetně barů pro čekájící manžele). Toto jsou hlavní nákupní centra na turistickém jihu:

  • Faro Maspalomas
  • Ronda San Fernando
  • La Marea Arguineguín
  • Obchodní centrum Puerto Rico
  • Atlantico Vecindario

Pokud chcete jet ještě dál, přidejte se k nám na zájezd "City Tour & Nakupování" a můžete vtrhnout do obchodů v hlavním městě Las Palmas de Gran Canaria.

Velmi populární jsou také místní trhy, na kterých můžete získat hodně nabídek. Toto jsou hlavní dny a lokality:

  • Úterý - Arguineguín
  • Středa / sobota - Maspaloma
  • Pátek - Puerto de Mogan
  • Neděle - Teror, San Mateo, Santa Brigida

Pokud si budete chtít prohlédnout všechny tradiční trhy a vidět typické kanárské výrobky a řemeslnou výrobu, připojte se k nám na zájezd " Trhy Gran Canarie".

Hledáte originální dárek z dovolené na Gran Canaria pro někoho z rodiny nebo přátel? Tak to pro vás máme velmi dobrý tip. Až budete na jednom z trhů, podívejte se po stánku Alma de Canarias. Najdete tam velmi unikátní parfémy zvláště vypracované, aby vyvolaly emoce Kanárských ostrovů.Pokud se zmíníte, že jste z naší webové stránky, dostanete malý dárek zdarma s každým nákupem jednoho velkého flakonu.

info


Než pojedete domů, tak si nezapomeňte koupit duty free! Tady na Gran Canaria se koupit mnoho výrobků mnohem levněji, protože jsou osvobozeny od daně, ale nezapomeňte si nejdřív zkontrolovat bezcelní limity. Jako suvenýr nebo dárek pro vaše blízké vám doporučujeme zakoupit typický medový rum nebo banánový likér a typické ručně vyrobené předměty jako jsou vyšívané ubrusy a proutěné výrobky.

Příjemné nakupování!

 

Newsletter

Subscribe here if you want to receive our newsletter with the latest special offers:


Gran Canaria Weather
Partly cloudy

19°C

Gran Canaria

Partly cloudy
Humidity: 68%
Wind: N at 27.36 km/h
Thursday
Mostly sunny
17°C / 22°C
Friday
Partly cloudy
17°C / 22°C
Saturday
Partly cloudy/wind
18°C / 22°C
Sunday
Sunny/Wind
18°C / 23°C
Sledujte nás na Facebooku